2 nädalat mentorite ja koolituste tuge, et muuta oma idee reaalsuseks – Impact Hackathon

2 nädalat mentorite ja koolituste tuge, et muuta oma idee reaalsuseks – Impact Hackathon

Mõtled enda sotsiaalse ettevõtte loomisele juba pikemat aega? Nüüd on õige aeg oma mõtted paberile panna ja tegutsema hakata!

Meil on hea meel teatada, et koostöös partneritega Baltic Innovation Agency , Katalista Ventures ja Reach for Change korraldame Impact Hackathoni, mis keskendub sotsiaalsele ettevõtlusele. Kui sa oled Balti riikidest pärit ja omad varajases staadiumis ettevõtlusideed, siis on see üritus just sulle.

Ainuke kriteerium, mis tuleb täita, on see, et sinu ideel oleks sotsiaalse ettevõtluse aspekt ehk sa lahendad oma toote või teenusega mõnda ühiskondlikku või keskkondlikku probleemi.

Hackathon toimub Zoomi vahendusel, alates 12.05 kuni 26.05. Selle kahe nädala jooksul on sul võimalus koos ekspertidega Eestist, Lätist ja Leedust oma ideed arendada. Igal meeskonnal on oma mentor, kes aitab sul igal sammul. Selle aja jooksul on sul võimalus osaleda erinevates töötubades, et oma ettevõtmist heaks alustada. Esimesel nädalal räägime äriplaani koostamisest, turu-uuringutest ja prototüübist ning teisel nädalal turundusest, müügist ja esitlustest.

Parim meeskond saab võimaluse osaleda kiirendis, mis aitab sul järgmised sammud astuda ja aasta lõpuks oled sa valmis maailma vallutama oma ettevõtmisega!

Kui sa ei ole kindel, kas soovid osaleda või mitte, siis kutsume sind osalema meie Impact Inspiration üritusel 12. aprillil, kus räägime lähemalt hackathonist. Registreeru sündmusele siin lingil.

Rohkem infot Impact Hackathoni kohta saad lugeda siit ning kandideeri enne 26. aprilli siin.

Projekti rahastab Euroopa Liit. Väljendatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autorite omad ega pruugi kajastada Euroopa Liidu või Euroopa Innovatsiooninõukogu ja VKEde Rakendusameti (EISMEA) seisukohti ja arvamusi. Ei Euroopa Liit ega toetust andev asutus ei saa nende eest vastutada.

Loe rohkem