Turundus ja müük

Esita päring

Aitame saada paika turunduse ja müüsi baasi.

Ole sa sotsiaalne ettevõtja või mitte, siis turundus ja müük on lahutamatud ettevõtluse osas. Pole kliente, pole ka võimalust tegemisi liiga kaua toimimas hoida.

Aitame sul omalt poolt üle vaadata ja otsa vaadata turunduse- ja müügialastele baasteadmistele. Saame sind aidata nii selle osas, et mõistaksid, kes on sinu sihtrühm ja persoona, millised sõnumeid saaksid kasutada nendeni jõudmisel, mis on kõige mõtekamad kanalid enda toodete/teenuste turundamiseks.

Müügialaselt saame vaadata otsa sellele, mis on müügitsükkel, mis on sinu peamised müügiargumendid ning kuidas vaadata otsa enda müügisüsteemidele ning nende edukusele.

Veendumaks, kas sul on üldse konsultatsiooni või koolitust tarvis, tutvu ka juba olemasolevate avalike materjalidega, mis võivad anda sulle palju sisendit enda tegevuste arendamiseks. Näiteks tutvu sotsiaalsetele ettevõtetele kirjutatud turundus ja müügi aluste raamatuga siin. Raamatu põhjalikuma versiooni võid osta endale Apollo e-poest siit.

Juhul, kui neist materjalidest jääb väheks, siis esita enda päring või helista meile konsultatsiooni kokkuleppimiseks või koolituse tellimiseks.

Soovid koolitust tellida või on küsimusi?

Anna oma küsimustest ning soovidest märku kontaktivormiga või helista numbrile +372 59047365. Pakume Sulle enda teadmistele ja oskustele tuginedes parima lahenduse.

"*" indicates required fields

Nimi*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Pole kahtlustki, et su peas on küsimus: kui palju ma sellesse investeerima pean?

Investeeringu hind on 130-190€ tund (sõltuvalt grupi suurusest, töötoa pikkusest, eesmärgist, osalejate eelteadmistest). See tähendab näiteks kell 10-17 kestva töötoa puhul 910-1330€, kahe tunnise töötoa puhul 260-380€. Konsultatsiooni puhul 75€/tund (esimene tund tasuta) (SEVi liikmetele 50€ tund alates teisest tunnist) Tundub suur? Kui jah, siis tasub mõelda mis selle eest saab.

Enamik koolitusi on üles ehitatud loengu meetodil, kus koolitaja räägib ja koolitatav kuulab. Kuigi uuringute järgi aitab see saada koolitajatel kõrgemaid hinnanguid ja see meeldib ka koolitajatele (kui muidugi koolitaja esinemisoskus on hea), siis oskuste arengule näitavad need samad uuringud, et see liiga palju kaasa ei aita.

Oskuste arengule aitab kaasa see, kui asju tehakse läbi, tagasisidestatakse ehk siis tehakse neid asju mis niivõrd lihtsad ei ole, samas tulemusi toovad enam.

Kui oled valmis oma käised üles käärima ja parema süsteemi nimel tööle hakkama, siis klikka allpool olevale nupule ja anna meile sellest märku.