SEV liige Triumf Health on valitud tervise ja heaolu kategoorias maailma parimaks digilahenduseks

SEV liige Triumf Health on valitud tervise ja heaolu kategoorias maailma parimaks digilahenduseks

World Summit Award (WSA) anti rahvusvahelise žürii otsusel 40 digilahendusele 29 riigist kokku kaheksas erinevas kategoorias. Rahvusvahelisele žüriile esitati rahvusliku nominatsiooni alusel lahendusi sajast erinevast riigist. Eestisse toodi võit tervise ja heaolu kategoorias ettevõttele Triumf Health nende väljatöötatud vaimse tervise mängu Triumfland Saga eest. 

WSA esimees professor Peter A. Bruck: “Võitjaid hinnati rahvusvahelise ekspertidest koosneva žürii poolt põhjalikus kaheastmelises protsessis. Võitjate näol on tegemist ainulaadse kombinatsiooniga kestlikkusest ning tehnoloogilisest ja strateegilisest meisterlikkusest. WSA võitjad näitavad, kuidas on võimalik innovaatiliselt ÜRO kestlike eesmärkide saavutamisele kaasa aidata.“

Fotograaf: Sven Tupits

Iduettevõtte Triumf Health asutaja ja tegevjuht Kadri Haljas: “See võit on meile suur au just seetõttu, et esile on tõstetud tõenduspõhine vaimse tervise innovatsioon. Vajadus vaimse tervise toe järgi on hüppeliselt kasvanud ning me oleme näidanud, et tehnoloogia saab siinkohal probleemile leevendust pakkuda.”.

Psühholoogiadoktor Haljas toob välja, et märtsis ootab Mehhikos ees auhinnatseremoonia ning kongress, kuhu oodatakse esinema kõikide kategooriate võitjaid. “Meil on Mehhikos suur au esindada kogu meie digiriiki. WSA võit annab meile rahvusvaheliselt tunnustatud tipptaseme pitseri (seal of excellence for digital innovation)”,  ütleb Haljas lõpetuseks.

Kuula Maailmamuutjate podcastist Kadri inspireerivat lugu maailma tippu – https://podcasts.apple.com/in/podcast/22-kadri-haljas-igal-sammul-mis-me-teeme-on-suur-m%C3%B5ju/id1557279253?i=1000555424603. Triumf Health lisainfo: https://triumf.health.

Eesti heade sotsiaalse ettevõtluse ja innovatsiooni näidete jagamist on toetatud Euroopa Sotsiaalse Innovatsiooni Liidu konsortsiumi (The European Social Innovation Alliance (ESIA)) rahvusvahelise projekti raames, mis on kaasrahastatud Euroopa Liidu poolt. Lisainfo: https://si-alliance.eu/

Loe rohkem