Marge Maidla

Tegevjuht

marge@sev.ee
+372 580 16 932
Skype: marge.maidla

Erkki Kubber

Projekti juht, noortevaldkonna eestvedaja, juhatuse liige

erkki@sev.ee
+372 5904 7365
Skype: Erkki Kubber

Merili Ginter

Changemakers Academy programm ja kommunikatsioon, turundusmentorlus

merili@sev.ee
+372 55 77 129
Skype: merili.ginter

Samuel Vard

Changemakers Academy, noorteprogrammid
sam@sev.ee

Andrei Sadovoi

Changemakers Academy, noorteprogrammid
andrei@sev.ee

Jaan Aps

SEVi kogemuste jagamise projektid Eestis ja mujal
jaan@sev.ee

Martha

Kommunikatsioon, sotsiaalmeedia martha@sev.ee

Eeva Metssalu

Huvikaitse, kogukonna juht eeva@sev.ee

Aune Lillemets

Uuringud ja ärinõustamine
aune@sev.ee

Kristjan Jürisoo

IT ja arendus
info@sev.ee