Mõju mõõtmine

Esita päring

Aitame saada paika peamise selle osas mis on mõju ja kuidas enda mõju mõõta.

Sa oled sotsiaalne ettevõte ja sotsiaalne ettevõtja ning sinu jaoks on kõik selge ja loogiline. Samas on niivõrd raske teistele selgeks teha, et mida sa täpselt ikka teed ning kuidas sa maailma paremaks aitad muuta. Ning sa pole ainus, ka investorid ja riigiasutused ei saa tegelikult täpselt aru mida sa teed.  

Mõju mõõtmine praegu on kui raamatupidamine paarkümmend aastat tagasi. Arvatakse, et seda ei ole võimalik teha ja erinevaid ettevõtteid omavahel võrrelda. Aitame sul selgeks saada, mis on need probleemid, mida võiksid enda töö juures välja tuua teistele osapooltele. Vaatame üle, mis on mõned head praktikad ja näited nii välismaalt kui Eestist ning mida sina saaksid teha, et enda mõju paremini välja tuua.

Soovi korral saame selgitada mis on “muutuse teooria” ning kuidas seda kasutada enda kommunikatsioonis.

Veendumaks, kas sul on üldse konsultatsiooni või koolitust tarvis, tutvu ka juba olemasolevate avalike materjalidega. Need võivad anda sulle palju sisendit enda tegevuste arendamiseks. Näiteks vaata mõnda näidist maailmamuutjad.ee lehelt või tutvu mõju hindamise käsiraamatutega siin.

Juhul kui neist materjalidest jääb väheks, siis esita päring või helista meile konsultatsiooni kokkuleppimiseks või koolituse tellimiseks.

Soovid koolitust tellida või on küsimusi?

Anna oma küsimustest ning soovidest märku kontaktivormiga või helista numbrile +372 59047365. Pakume Sulle enda teadmistele ja oskustele tuginedes parima lahenduse.

"*" indicates required fields

Nimi*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Pole kahtlustki, et su peas on küsimus: kui palju ma sellesse investeerima pean?

Investeeringu hind on 130-190€ tund (sõltuvalt grupi suurusest, töötoa pikkusest, eesmärgist, osalejate eelteadmistest). See tähendab näiteks kell 10-17 kestva töötoa puhul 910-1330€, kahe tunnise töötoa puhul 260-380€. Konsultatsiooni puhul 75€/tund (esimene tund tasuta) (SEVi liikmetele 50€ tund alates teisest tunnist) Tundub suur? Kui jah, siis tasub mõelda mis selle eest saab.

Enamik koolitusi on üles ehitatud loengu meetodil, kus koolitaja räägib ja koolitatav kuulab. Kuigi uuringute järgi aitab see saada koolitajatel kõrgemaid hinnanguid ja see meeldib ka koolitajatele (kui muidugi koolitaja esinemisoskus on hea), siis oskuste arengule näitavad need samad uuringud, et see liiga palju kaasa ei aita.

Oskuste arengule aitab kaasa see, kui asju tehakse läbi, tagasisidestatakse ehk siis tehakse neid asju mis niivõrd lihtsad ei ole, samas tulemusi toovad enam.

Kui oled valmis oma käised üles käärima ja parema süsteemi nimel tööle hakkama, siis klikka allpool olevale nupule ja anna meile sellest märku.