Ärimudeli arendamine

Esita päring

Aitame saada paika erinevad vundamendi tükid, et sinu sotsiaalne ettevõte toimiks ja kasvaks.

Eestis võib sotsiaalse ettevõtjana alustamine ja esimeste sammude tegemine olla keeruline. Vahel ka teiste ja kolmandate sammude tegemine. Kui sa vajad tuge ja mõtlemist selle osas, kuidas panna enda ärimudel toimima ja teha nii, et maailm saaks parandatud ning ettevõtte püsiks jätkusuutlik, siis saame koos otsa vaadata ka su ärimudelile.

Soovi korral saame sulle abiks olla näidetega nii Eestist kui välismaalt selle osas, millised ärimudelid on olemas. Millised on need kohad, kust sotsiaalse ettevõtjana Eestis toetusi saada ning mis võib olla potentsiaalne juriidiline mudel enda tegevuse sooritamiseks.

Ärimudeli mõtestamisega saab otsa vaadata ka enda sihtrühmale, tootearendusele ning sellele, milliseid kanaleid kasutada enda maksvate klientide ning kasu saavate klientideni jõudmaks (kui nad on erinevad).

Veendumaks, kas sul on üldse konsultatsiooni või koolitust tarvis, tutvu ka juba olemasolevate avalike materjalidega, mis võivad anda sulle palju sisendit enda tegevuste arendamiseks. Näiteks vaata mõnda näidist kasulikku lehelt.

Juhul, kui neist materjalidest jääb väheks, siis esita enda päring või helista meile konsultatsiooni kokkuleppimiseks või koolituse tellimiseks.

Soovid koolitust tellida või on küsimusi?

Anna oma küsimustest ning soovidest märku kontaktivormiga või helista numbrile +372 59047365. Pakume Sulle enda teadmistele ja oskustele tuginedes parima lahenduse.

"*" indicates required fields

Nimi*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Pole kahtlustki, et su peas on küsimus: kui palju ma sellesse investeerima pean?

Investeeringu hind on 130-190€ tund (sõltuvalt grupi suurusest, töötoa pikkusest, eesmärgist, osalejate eelteadmistest). See tähendab näiteks kell 10-17 kestva töötoa puhul 910-1330€, kahe tunnise töötoa puhul 260-380€. Konsultatsiooni puhul 75€/tund (esimene tund tasuta) (SEVi liikmetele 50€ tund alates teisest tunnist) Tundub suur? Kui jah, siis tasub mõelda mis selle eest saab.

Enamik koolitusi on üles ehitatud loengu meetodil, kus koolitaja räägib ja koolitatav kuulab. Kuigi uuringute järgi aitab see saada koolitajatel kõrgemaid hinnanguid ja see meeldib ka koolitajatele (kui muidugi koolitaja esinemisoskus on hea), siis oskuste arengule näitavad need samad uuringud, et see liiga palju kaasa ei aita.

Oskuste arengule aitab kaasa see, kui asju tehakse läbi, tagasisidestatakse ehk siis tehakse neid asju mis niivõrd lihtsad ei ole, samas tulemusi toovad enam.

Kui oled valmis oma käised üles käärima ja parema süsteemi nimel tööle hakkama, siis klikka allpool olevale nupule ja anna meile sellest märku.