Koolitused

Mõjuettevõtlus nišist normaalsuseks

Mõjuettevõtlus nišist normaalsuseks

Soovid selgitada lihtsasti ja arusaadavalt ning rohkete näidetega mis on sotsiaalne ettevõtlus ehk mõjuettevõtlus? Saame sind sellega aidata!

Oleme loonud koolituse, mille eesmärgiks on tutvustada läbi erinevate Balti riikide ettevõtete edulugude, mis on mõjuettevõtlus ning milliseid ühiskondlikke probleeme sellega lahendatakse. Lisaks tuuakse koolitusel välja põhjalik võrdlus mõjuettevõtluse ning tavalise ettevõtte vahel ja jagame nippe, kuidas enda tänane ettevõtte rohkem mõjuettevõtluse poole suunata.

Koolitus koosneb kahest osast, millest esimeses jagatakse edulugusid ning arutletakse üheskoos, kuidas erinevad mõjuettevõtted ühiskonnas probleeme lahendavad ja samas kasumit teenivad. Samuti diskuteeritakse üldiselt Eesti mõjuettevõtluse olukorra üle. Teises osas viiakse läbi ajurünnak, kuidas muuta enda ettevõte mõjuettevõtteks. Kogu koolitus on üles ehitatud Kolbi meetodil, et see oleks võimalikult praktiline ning kaasav. 

Soovid koolitust tellida või on küsimusi?

Anna oma küsimustest ning soovidest märku kontaktivormiga või helista numbrile +372 59047365. Pakume Sulle enda teadmistele ja oskustele tuginedes parima lahenduse.

"*" indicates required fields

Nimi*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.