LÄHEB FESTIVALIKS! Esmakordne Impact Day toob Tallinnasse kokku tõelised mõjuloojad

LÄHEB FESTIVALIKS! Esmakordne Impact Day toob Tallinnasse kokku tõelised mõjuloojad

7. oktoobril leiab Tallinnas, Põhjala tehases aset Impact Day, Baltikumi esimene jätkusuutliku ettevõtluse festival.

Festival toob kokku inimesed, kes soovivad tegutseda, et elu meie ümber oleks parem. Kohal on sotsiaalsed ning vastutustundlikud ettevõtjad ja huvilised, investorid ning erinevate arenguprogrammide korraldajad.

Impact Dayl esinevad valdkonna edukaimad Eesti tegijad, toimuvad praktilised töötoad, arutelud, paneeldiskussioonid ning lisaks on demoala. Üritus kulmineerub põneva kultuuriprogrammiga.

“Impact Day on uue aja festival, tuues inimeste ette parimad praktikad meie maailma hoidmiseks. See aitab meil ühiselt mõelda kaugemale kriisidest ja probleemidest päriselt toimivate lahenduste suunas,”

ütleb festivali peakorraldaja Merili Ginter.

Korraldajate sõnul on festival ka eeskujuks, püüdes hoida võimalikult väikest jalajälge ning tekitada võimalikult suurt positiivset mõju. Impact Dayl kasutatakse vaid taaskasutatavaid dekoratsioone ning sisustuselemendid laenutatakse Eesti suurimalt sotsiaalselt ettevõttest Sõbralt Sõbrale.

Festivali toimumispaik pole valitud juhuslikult, vaid teadlikult on otsustatud koha kasuks, mis kannab endas ühiseid väärtusi nii indiviidi kui ka ettevõtte vaates. Põhjala tehas on paik, mis lausa kiirgab sotsiaalse ettevõtluse hõngu: kogukondlik atmosfäär, jätkusuutlikkusele mõtlevad inimesed ning kirega tegutsemine.

„Liigume maailmas aina enam mõtestatud, jätkusuutlikku, keskkonnasõbralikku ja positiivset mõju loova ettevõtluse ja tarbimise poole, sest edasi enam samamoodi minna ei saa. On aeg mõista paremini sotsiaalse ja jätkusuutlikku ettevõtluse olukorda, potentsiaali ja võimalikke suundi nii Eestis kui ka laiemalt,“

sõnab festivali kaaskorraldaja Kätlyn Jürisaar.

Impact Day numbrite keeles:

  • 30+ ettevõtte poolt koos loodud;
  • 3 lava täis inspireerivat sisu;
  • 50+ säravat kõnelejat;
  • 2+ tundi meelelahutust päeva lõpus.

Esimesed väljakuulutatud esinejad on oma valdkonna tõelised tegijad – turundusguru Timo Porval, müügiekspert Andrus Albi ja Teeme Ära tegevjuht Kadi Kenk. Peatselt selguvad ka järgmised esinejad ning täpsem programm.

Üks aga on kindel: Impact Day on suurepärane koht, kust ammutada inspiratsiooni, omandada uusi oskusi ning luua kontakte ja koostöid.

Üritusest saab osa võtta ka virtuaalselt. Rohkem infot Impact Day kohta: www.impactday.ee. 

Act for impact!

Impact Day-d 2022 toetavad:  SiseministeeriumSA Kodanikuühiskonna SihtkapitalUSA saatkond EestisTallinna linnBritish CouncilEuroopa Regionaalarengu FondEASi ja KredExi ühendasutusKiNESISStartup Estonia, The European Social Innovation AllianceEuroopa Liit.

Tegevust on toetatud Euroopa Sotsiaalse Innovatsiooni Liidu konsortsiumi (The European Social Innovation Alliance (ESIA)) rahvusvahelise projekti raames, mis on kaasrahastatud Euroopa Liidu poolt. Lisainfo: https://si-alliance.eu/