Aita kaasa jätkusuutlikkuse arengule Eestis arendusjuhina Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustikus!

Aita kaasa jätkusuutlikkuse arengule Eestis arendusjuhina Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustikus!

Kui soovid edendada sotsiaalset ettevõtlust ja olla osa Eesti jätkusuutliku tuleviku kujundamisest, siis tule Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustiku (SEV) arendusjuhiks!

SEV on Eesti sotsiaalsete ettevõtete katusorganisatsioon, mille missiooniks on muuta sotsiaalne ettevõtlus nišist normaalsuseks. Sotsiaalsed ettevõtted on ettevõtted, mis on pühendunud ühiskonnas või keskkonnas positiivse mõju loomisele jätkusuutlikku ärimudeli läbi.

SEVi arendusjuhi roll on töötada välja uus teenus ning uuendada SEVi brändi. Lisaks hõlmavad tööülesanded üldjuhtimist, turundustegevuste läbiviimist, sündmuste korraldamist, projektide koordineerimist ja elluviimist ning koostööpartneritega suhtlemist.

SEV pakub missiooniga tööd koos erineva suuruse, tegevusvaldkonna ja arengutasemega ettevõtetega ning võimalust kaasa rääkida kiiresti arenevas ja väga mitmekülgses, elu rikastavas valdkonnas. Lisaks saad anda oma panuse Eesti jätkusuutlikkuse valdkonna arendamisse ning töötada paindliku tööaja ja kaugtöö võimalusega.

Arendusjuhi tööle kandideerimisel on oluline omada varasemat kogemust ettevõtte või teenuse algatamisel ja eestvedamisel ning olla kokku puutunud sotsiaalse ettevõtlusega. Kandidaadil peaks olema sarnane väärtustesüsteem SEViga.

Kui oled kirglik sotsiaalse ettevõtluse valdkonna vastu ja soovid olla osa selle arendamisest Eestis, siis võib SEV-i arendusjuhi ametikoht olla just sulle sobiv. Kandideerimiseks saada oma CV aadressile erkki@sev.ee. Kandideerimise tähtaeg on 7. mai 2023.