4 võimalust sotsiaalse ettevõtlusega märtsis 2022

4 võimalust sotsiaalse ettevõtlusega märtsis 2022

  • NULA inkubaator – ühiskondlike algatuste inkubaator ootab osalejaid!

Poole aasta pikkuse tasuta koolitus- ja arendusprogrammi käigus aitab NULA kasvatada algsetest ideedest toimivad lahendused. Kuni kolmel parimal algatusel on võimalik saada kuni 25 000 euro suurune stardikapital idee elluviimiseks. Idee esitamise tähtaeg on 1. aprill.

NULA infoga jooksvalt kursis olemiseks tasub jälgida NULA Facebooki lehte või liituda NULA uudiskirjaga. Lisainfot vaata NULA inkubaatori kodulehelt.

  • Google Ad Grants – toetuse võimalus mittetulundusühingutele!

Google Ad Grants näitab teie sõnumit inimestele, kes otsivad teiega sarnaseid mittetulundusühinguid. Iga kvalifitseeruv mittetulundusühing saab kuni 10 000 dollarit kuus Google.com-i otsingureklaamidele. Täiendavaid Google’i reklaame võib osta eraldi kontole.

Loe lähemalt siit: https://www.google.com/grants/.

  • Webinar sotsiaalsete ettevõtete vahelisest koostööst – 29. märtsil 13.00-15.30!

Veebikonverents, mis toob kokku rohelise majanduse, jätkusuutlikkuse ja kliimamuutuste valdkonnas tegutsevad sotsiaalsed ettevõtted. Konverentsil jagavad organisatsioonid keskkonnaprobleemide lahendamise häid tavasid ja arutavad koostöövõimalusi laiema positiivse mõju saavutamiseks.

Rohkem infot ja registreerimine siin: https://www.facebook.com/events/1127623638058457.

  • Tallinna Ülikool pakub võimalust suvel sotsiaalse ettevõtlusega tutvuda – 13.-17. juunil!

Kursuse eesmärk on aidata kaasa üliõpilaste süstemaatilisele arusaamisele sotsiaalsetest ettevõtetest, ühendades ettevõtlusoskused ja sotsiaalse vastutuse. Pärast kursust on osaleja omandanud teadmised sotsiaalsete ettevõtete omadustest, on võimeline ühendama ärilist ja sotsiaalset aspekti ning on parandanud oma oskusi, et kasutada äriarenduse ja turunduse meetodeid sotsiaalsete ettevõtete loomiseks.

Rohkem infot leiab siit: https://summerschool.tlu.ee/social-enterprises-online/.