fbpx

Hea noor, kes sa usud maailma muutmise võimalikkuse.

  • Oled hakkamist ja indu täis?
  • Soovid maailma muuta?
  • Sind huvitab, milline on sotsiaalse ettevõtluse maailm või lihtsalt sõnapaar on huvitav ja võiks teada saada?

Siis oled õiges kohas!

Changemakers Academymissiooniks on, et iga noor täidaks oma unistusi, muutes seejuures maailma.

Changemakers Academy on 2-kuuline sotsiaalse ettevõtlikkuse programm, mis on suunatud 8.-12. klassis õppivale eesti või vene keelt kõnelevale noorele. Programmi käigus töötatakse kuueliikmelistes tiimides, et aidata mentori abiga luua turundusplaan ettevõttele ning viia seda ellu.

“Minu arvates konkurss oli tõesti elumuutev. Tutvusin väga huvitavate inimestega, kelle poole saan alati pöörduda, kui on probleem, midagi on arusaamatu või tunnen lihtsalt küsimusest huvi. On tõesti tunda seda CMA kogukonna kaasamistunnet, mis teeb südame omamoodi soojaks.”

Changemakers Academy viiakse ellu koostöös Briti Nõukogu ja Swedbankiga, mis toimub juba neljandat aastat. Kui esimesel aastal osales programmis 48 noort ning 6 mentorit ja kõik toimus ainult Tallinnas, siis juba järgnevatel aastatel toimus hüppeline kasv ning tänaseks oleme jõudnud 120 nooreni, 20 mentori ja 4 linna juurde.

Changemakersit on märganud ka teised tegutsejad. Nimelt on Changemakers Academy tunnustatud “Aasta teona noorsootöös”, “Aasta hakkajana kodanikuühiskonnas” ning Edu ja Tegu konkursil saavutati 3. koha.

Hoia end kursis meie tegudega Facebookis, Instagramis või kodulehel.

Võimalik on end proovile panna Changemakers Academys ja Changemakers Summer Academys.