MTÜ Nukufilmi Lastestuudio kaasas Changemakers Academy noori oma brändi uuendamisel

Changemakers Academy programmis on kahel aastal osalenud MTÜ Nukufilmi Lastestuudio, kes jagas meile oma kogemuslugu. Ettevõte kaasas noori oma brändi uuendamises ja uute sihtrühmadeni jõudmises.

MTÜ Nukufilmi Lastestuudio on Eesti esimene ja seni suurim õpikeskkond, mis loodud animatsiooni huvihariduse süvendatud omandamiseks. Õppida saavad nii lapsed, noored kui täiskasvanud. Huvikoolis õpib ligi 100 õpilast, lisaks osaleb aastas pea 5000 filmihuvilist erineva pikkusega animatöötubades, sünnipäevadel, õpetajate- ja meeskonnakoolitustel.

Changemakers Academy kaudu tahtis Nukufilmi Lastestuudio uuendada oma brändi, sest hetkel on nad pigem suunatud lastele ning seetõttu on keerulisem jõuda teismeliste ja täiskasvanuteni. Samas on Nukufilmi Lastestuudiol mitmeid teenuseid, mis on suunatud just täiskasvanutele, ent nime järgi ei oska kliendid seda arvatagi.

Programmis on mentorid, kes toetavad nii tiimi kui ka ettevõtete vahelist suhtlust. „Kui me teisel aastal osalesime, olid mentorid paremini ettevalmistatud kui esimesel ja programm tegi kvaliteedis suure hüppe. Korraldajad võtavad saadud tagasisidet tõsiselt ning annavad endast parima, et iga aastaga programmi arendada. Korraldajad on ka alati olemas ning toeks, kui peaks seda vaja olema,“ ütles Rebecca Marie Berting, Nukufilmi Lastestuudio tegevjuhi abi.

„Programmis osalemine on kindlasti andnud meie ettevõttele energiat arenemiseks ja uusi turundamise ideid. Tore on olnud näha, kuidas noored selle programmi jooksul arenevad. Oleme läbi programmi saanud omale erinevat video sisu, mida turunduses kasutada. Lisaks leidsid noored meile uue potentsiaalse koostööpartneri, kellega hetkel läbirääkimised käivad!“ loetles Rebecca Marie Berting positiivseid mõjusid, mida Changemakers Academy kaasa tõi.

Changemakers Academy alustab peagi oma suviste programmidega (Start-Up ja Summer Academy), mis toimuvad väiksemas formaadis – ettevõte esitleb oma probleemi ning noored hakkavad sellele probleemile lahendusi mõtlema ja pakkuma või tegelevad selega mõnes töötoas. Suveprogrammi kandideerimiseks tuleb ettevõttel ühendust võtta Merili Ginteriga (merili@changemakers.ee) hiljemalt 6. maiks.

Rohkem informatsiooni: https://www.changemakers.ee

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga